Poznaj Soczewki ZEISS

1. ZEISS SmartLife

Soczewki ZEISS SmartLife wykorzystują technologię ZEISS SmartView, bazującą na badaniach współczesnego stylu życia, zachowaniach związanych z widzeniem oraz indywidualnych potrzebach widzenia wynikających z wieku.

2. ZEISS Individual

Soczewki jednoogniskowe ZEISS Individual ucieleśniają największe technologiczne osiągnięcia i specjalistyczną wiedzę optyczną ZEISS. W efekcie soczewka zapewnia użytkownikowi wyjątkową jakość widzenia. Jest to produkt najwyższej klasy, oferujący pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

3. ZEISS Superb

Więcej niż soczewka asferyczna. Więcej niż standardowa soczewka atoryczna. Soczewka jednoogniskowa Superb zapewnia lepsze widzenie. Zaawansowana technologia FreeForm zapewnia większą precyzję w porównaniu do konwencjonalnych soczewek jednoogniskowych. Tym samym zapewnia wyraźny, ostry obraz na całej powierzchni soczewki.

4. ZEISS asferyczne

Dzięki rotacyjnie symetrycznej, asferycznej przedniej powierzchni, soczewki ZEISS jednoogniskowe AS charakteryzują się niewielką krzywizną i wysoką jakością obrazu. W efekcie są widocznie cieńsze i bardziej płaskie niż sferyczne soczewki jednoogniskowe ZEISS o tej samej mocy (zwłaszcza dodatniej).

5. ZEISS sferyczne

Soczewki jednoogniskowe ZEISS sferyczne to klasyczny produkt do korekcji ametropii. Są także polecane do lekkich okularów do czytania. Te pozwalające uzyskać ostry obraz na całej swojej powierzchni soczewki są dostępne w wersji organicznej i mineralnej i sprawdzą się w przypadku niedużych mocy korekcyjnych.

6. ZEISS progresywne

Soczewki progresywne ZEISS stanowią wsparcie dla optymalnego widzenia bliskich i dalekich odległości. Są specjalnie dopasowane do potrzeb danego użytkownika, co daje gwarancję komfortu użytkowania, krótszego czasu adaptacji i ostrego widzenia niezależnie od odległości.